geneo.jpg

Geneo - zabieg bankietowy

Geneo jest świetnym zabiegiem pielęgnacyjnym. Pozwala na natychmiastową poprawę wyglądu cery. Świetnie sprawdzi się przed ważnymi uroczystościami czy wydarzeniami, na których chcemy prezentować się zjawiskowo. 

Zabieg Geneo przypomina masaż twarzy połączony z równoczesnym złuszczaniem naskórka. Tworzące się na skórze na skutek połączenia kapsułki z żelem mikropęcherzyki sprawiają, że zabieg jest bardzo odświeżający. Dzięki pominięciu procedury próżniowej (którą stosuje się w przypadku innych urządzeń służących do kosmetyki twarzy) zabieg jest przyjemny i relaksujący.

Cała procedura składa się z trzech etapów, dzięki którym uzyskujemy 3 podstawowe efekty pielęgnacyjne - naturalne, głębokie dotlenienie skóry: złuszczenie zrogowaciałych komórek warstwy rogowej naskórka, głębokie dotlenienie skóry oraz jej odżywienie przez wprowadzanie w głąb skóry składników aktywnych.

Podczas Geneo wykorzystuje się dwie technologie - fale radiowe oraz fale ultradźwiękowe. Ich działanie pozwala na pobudzenie mikrokrążenia skórnego oraz napięcie i uelastycznienie skóry, które widoczne są zaraz po wykonanym zabiegu. Kluczowym elementem terapii są specjalne kapsułki dedykowane Geneo. Mowa o kapsułkach Neo Bright i Neo Revive. Pierwsza z nich umożliwia rozświetlenie cery i dodanie jej blasku. Neo Revive z kolei ukierunkowana jest na ujędrnienie i rewitalizację skóry, polecana jest cerom dojrzałym. 

Na zabieg umówicie się telefonicznie lub przez aplikację Booksy. Zachęcamy do kontaktu z recepcją salonu Safari Massage and Wellness.

Sprawdź cenę zabiegu


ostatnio na blogu

Zamknij