Poszukujesz nowego, oryginalnego pomysłu na spędzenie czasu z ukochaną osobą? Czy marzycie o chwilach pełnych relaksu, które zapewnią Wam nie tylko odprężenie, ale także pogłębią Waszą więź? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Odpowiedź może być prostsza, niż myślisz – masaże dla dwojga!


Masaże dla par


Masaż dla dwojga to unikalna usługa, oferowana przez wyjątkowe miejsce jakim jest Safari Wellness. Dwie osoby, zazwyczaj partnerzy, doświadczają relaksacyjnego masażu w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu. Obecność drugiej osoby tworzy atmosferę bliskości i intymności, która znacznie wzbogaca doświadczenie.

magic-day.jpg

MAGIC DAY

Magic Day                                                     50 min    450 zł

Rezerwuj teraz

yin-yang.jpg

RYTUAŁ YIN I YANG

Rytuał Yin Yang                                             105 min    750 zł

Rezerwuj teraz

chwila-luksusu-we-dwoje.jpg

CHWILA LUKSUSU WE DWOJE

Chwila Luksusu we Dwoje                            100 min    1100 zł

Rezerwuj teraz

2d19199f-25df-469d-88a2-d719b4557a23-jpg.jpg

Luksury Oriental Harmony - masaż dla pary

Luksury Oriental Harmony                             50 min    500 zł

Rezerwuj teraz

Masaże dla dwojga w Safari


Safari Massage and Wellness to miejsce, gdzie możesz spędzić niezapomniany czas ze swoją drugą połówką! Proponujemy Ci skusić się na nasze autorskie rytuały dla dwojga, dzięki którym Ty i Twój Partner (lub Partnerka) poczujecie się odprężeni i pełni sił! Wspólne masaże to także sposób na złagodzenie stresu oraz umacnianie więzi z ukochaną osobą. 

Nasza oferta masażu dla dwojga jest doskonale dostosowana do różnych preferencji - możecie zdecydować się na masaż tradycyjny lub masaż gorącymi kamieniami.


Dlaczego warto spróbować wspólny masaż?


Jakie korzyści płyną z masażu dla dwojga? 


– Wzmacnianie więzi między partnerami: masaż dla dwojga to doskonały sposób na umocnienie więzi. Czas spędzony razem w atmosferze relaksu i komfortu może otworzyć drogę do głębszej komunikacji i zrozumienia.

– Relaks i odprężenie: Jak każdy inny masaż, sesja dla dwojga pomaga złagodzić napięcie mięśni, poprawić krążenie i zredukować stres.

– Doświadczenie nowych rzeczy razem: Masaż dla dwojga to wspaniała okazja do wspólnego doświadczenia czegoś nowego. To może być romantyczny wieczór, prezent urodzinowy, czy po prostu spontaniczny pomysł na weekend.


Wybór odpowiedniego masażu dla dwojga zależy od Waszych indywidualnych potrzeb i preferencji. Masaż relaksacyjny, gorącymi kamieniami czy rytuału połączony z masażu twarzy i stóp - każdy z nich zapewni unikalne doświadczenie i korzyści dla ciała i umysłu.


W Safari Massage and Wellness zapewnimy odpowiednią atmosferę i przytulne otoczenie, a aromatyczne olejki i delikatna muzyka pomogą Wam się zrelaksować.


Masaż dla dwojga to coś więcej niż zwykły zabieg SPA. To czas, który pozwala oderwać się od codziennego zgiełku, skupić się na sobie i swoim partnerze oraz doświadczyć relaksu na zupełnie nowym poziomie. Czyż to nie brzmi jak idealna propozycja dla Was?


Romantyczny weekend w SPA dla dwojga na Śląsku


Marzenie o spędzeniu czasu tylko we dwoje, z dala od codziennego zgiełku, może się spełnić w Safari. Wizyta w SPA to idealna okazja do wspólnego odpoczynku i zregenerowania sił. Grota solna, jacuzzi oraz sauny, które zapewniają nie tylko relaks, ale także wspomagają zdrowie. A co może być bardziej romantyczne niż wspólny relaks w weekend z ukochaną osobą?


Umów się na masaż dla dwojga w Safari w Siemianowicach Śląskich (blisko Katowic)!

Walentynki coraz bliżej! Wspólne pójście do SAP i doświadczenie emocji razem to idealny pomysł na prezent! Umów się na zabieg ze swoim partnerem lub partnerką!

Zamknij