Średnia z 3 ocen -
5,00
Dodaj własną opinię
19 Styczeń 2023

Piękne, nastrojowe miejsce. Oaza oderwania się od rzeczywistości. Polecam gorąco masaż balijski i ręce Pana Patryka. Oderwanie, odprężenie i cudny czas dla siebie.

05 Grudzień 2022

Do Safari trafiłam z polecenia.Nowa lokalizacja,przepięknie zaaranżowane wnętrza, niezwykły zapach i czystość na najwyższym poziomie.Jednorazowe ręczniczki do rąk wyłożone w łazienkach to rewelacyjny pomysł."Ktoś" przemyślał to wszystko od początku do końca.Zabiegi , które miałam wykonane ,zawsze poprzedzone były wnikliwą rozmową i byłam z nich zadowolona .Dotyczy to szczególnie moich spotkań z p.Klaudią.Ostatnio umówiłam się na masaż relaksacyjny afrykański do p.Sergiusza.Było to wspaniałe uczucie,czułam się zaopiekowana i wiedziałam , że jestem w dobrych rękach .

23 Pażdziernik 2022

Gorąco polecam masaż u miłego Pana Sergiusza. Pan masażysta pomógł mi zniwelować uporczywe napięcia pleców, przed masażem szczegółowo zapytał o moje oczekiwania. Ponadto zabieg odbył się w atmosferze troski oraz uważnosci na klienta, czułam się bardzo bezpiecznie w gabinecie. Same plusy ,dzięki czemu na pewno wrócę do Spa Safari :)

Zamknij