Poduszka Kegel Muscles


NIETRZYMANIE MOCZU

Mięśnie Kegla (inaczej mięśnie dna miednicy) odpowiadają za prawidłowe położenie narządów miednicy mniejszej (m.in. pęcherza moczowego, odbytu) oraz działanie układów: moczowego, pokarmowego i płciowego. Odgrywają również dużą rolę w zapewnieniu stabilizacji centralnej naszego ciała. W związku z normalnymi procesami starzenia się organizmu, porodem, menopauzą czy intensywnymi treningami kondycja mięśni dna miednicy ulega pogorszeniu. Zmiany te są bezpośrednio związane z nietrzymaniem moczu oraz pogorszeniem satysfakcji seksualnej.Mięśnie dna miednicy u kobiet


Dobrze wzmocnione mięśnie dna miednicy u kobiet, nie tylko ułatwiają poród, ale i przyspieszają dojście do formy po urodzeniu dziecka. Silne mięśnie Kegla zwiększają satysfakcję seksualną i intensyfikują orgazm. Podczas kichania, śmiechu, dźwigania przedmiotów, uprawiania aktywności fizycznej mięśnie dna miednicy odruchowo szybko się kurczą żeby nie doszło do niekontrolowanego wypływu moczu. Zbyt słabe, mogą przyczyniać się do wysiłkowego nietrzymania moczu.Mięśnie dna miednicy u mężczyzn


U mężczyzn mięśnie Kegla wyściełają miednicę, rozciągając się od kości ogonowej do łonowej, a dodatkowo oplatają podstawę penisa. W związku z tym dobra kondycja mięśni dna miednicy ma duży wpływ na sprawność seksualną mężczyzny – wzmacnia erekcję, zwiększa ilość nasienia, pozwala kontrolować wytrysk i intensyfikuje orgazm. Trening mięśni dna miednicy u mężczyzn jest również pomocny w profilaktyce nietrzymania moczu oraz chorób prostaty.Czym jest PODUSZKA KEGEL MUSCLES?


PODUSZKA KEGEL MUSCLES to urządzenie, które wykonuje za nas prawidłowy i niezwykle intensywny trening mięśni dna miednicy. Wystarczy kilka sesji terapeutycznych, by wzmocnić mięśnie oraz przywrócić kontrolę nad ich pracą. Siłownia dla mięśni dna miednicy odbywa się w ubraniu, nie wymaga żadnych specjalnych działań. Pełna seria 8-12 zabiegów eliminuje problem nietrzymania moczu.Zabieg jest prosty i bezbolesny. Wystarczy usiąść na specjalnie skonstruowanej do tego zabiegu PODUSZCE, która połączona jest z urządzeniem EMS BODY.


Pojedyncza 25-minutowa sesja wywołuje ponad 20 tysięcy skurczów o maksymalnej intensywności. Dla wzmocnienia mięśni dna miednicy ważna jest też długość trwania skurczu, a także odpowiednia relaksacja mięśni.


Czas trwania zabiegu: 25 min


Zalecana seria: 8-12 zabiegów


Częstotliwość: 2-3 razy w tygodniu


Sprawdź inne zabiegi na ciało

Cennik

EMS PODUSZKA                                          25 min    100 zł

Skontaktuj się z nami

PRZECIWWSKAZANIA

- kobiety w ciąży i okresie połogu (do 2-3 miesięcy po porodzie)

- metalowe implanty w obszarze zabiegowym

- rozrusznik serca i inne wszepione urządzenia elektryczne

- wkładka domaciczna miedziana

- nowotwory

- gorączka

- ostre zakażenia bakteryjne i wirusowe

- przepuklina pachwinowa lub ściany jamy brzusznej

Zamknij