Laminacja, lifiting i botox brwi


Laminacja brwi, znana również jako lifting brwi, to zabieg kosmetyczny mający na celu poprawę wyglądu brwi poprzez ich trwałe ułożenie, odżywienie oraz zagęszczenie. Procedura ta polega na nałożeniu na brwi specjalnych preparatów chemicznych, które zmieniają strukturę włosa, umożliwiając jego modelowanie i utrzymanie pożądanego kształtu przez dłuższy czas.


Efekty laminacji brwi są natychmiastowe i mogą utrzymywać się od 4 do 6 tygodni, w zależności od indywidualnych cech wzrostu włosów. Zabieg sprawia, że brwi wyglądają na gęstsze, bardziej uporządkowane i utrzymane w idealnym kształcie, co znacznie ułatwia codzienną pielęgnację i stylizację. Laminacja brwi jest szczególnie polecana osobom, które mają rzadkie, niesforne lub nierówno rosnące brwi, a także tym, którzy chcą uzyskać efekt gęstszych i bardziej wyrazistych brwi bez konieczności codziennego ich malowania.


Sprawdź także: laminacja rzęs


ZAREZERWUJ WIZYTĘ


Tel. kontaktowy: 792 625 809    


E-mail: info@safari-wellness.plLAMINACJA BRWI - JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Przed przystąpieniem do zabiegu specjalista przeprowadza z klientem konsultację, podczas której ustalane są oczekiwania oraz dobierany jest najbardziej korzystny kształt brwi, zgodny z naturalnymi liniami twarzy. Następnie brwi są dokładnie oczyszczane z makijażu i zanieczyszczeń, aby preparaty użyte podczas zabiegu mogły jak najlepiej zadziałać.


Na brwi nakładany jest preparat, którego zadaniem jest rozluźnienie wiązań siarkowych w keratynie włosa. Dzięki temu włosy stają się bardziej plastyczne i łatwiejsze do ułożenia. Po nałożeniu preparatu, specjalista modeluje brwi, nadając im pożądany kształt. Następnie na ułożone brwi nakładany jest preparat utrwalający, który "zamraża" włosy w pożądanym ułożeniu, przywracając wiązania siarkowe do ich pierwotnego stanu, ale już w nowym kształcie.


Ostatnim krokiem jest nałożenie odżywki, która regeneruje włosy po zabiegu, nadając im blask i siłę.

Cennik

Laminacja brwi + henna z regulacją                50 min    220 zł


Lifting, botoks, laminacja rzęs + henna rzęs   50 min    200 zł


Laminacja brwi i rzęs + henna z regulacją      80 min    260 zł


Skontaktuj się z nami

PRZECIWWSKAZANIA

- ciąża,

- choroby nowotworowe i okres do 5 lat po zakończeniu leczenia,

- przerwana ciągłość naskórka w obszarze zabiegowym,

- epilepsja,

- gorączka i stany zapalne,

- infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze w obszarze zabiegowym,

- maderoza,

- nadwrażliwość oczu,

- jaskra, zaćma,

- choroby alergiczne oczu.


Sprawdź pełną ofertę stylizacji rzęs i brwi.

Zamknij