Laminacja rzęs


Laminacja, lifting i botoks rzęs

Pozwól sobie poczuć się pewnie i kobieco nawet bez codziennego malowania rzęs!


Botox rzęs i keratynowe laminowanie rzęs to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom. Pozwala na uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywianie naturalnych rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości. Zabieg nie ma nic wspólnego z doczepianiem sztucznych rzęs.


Jeśli Twoje naturalne rzęsy są cienkie i proste albo z różnych powodów nie możesz lub nie chcesz poddawać się zabiegowi przedłużania i pogrubiania rzęs w salonie to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie.


Lash botox wypełnia wszystkie szczelinki i nierówności rzęs, nawilża i pogrubia rzęsy, zawiera witaminy i minerały które działąją odżywczo i regenerująco na włos. Aktywne składniki preparatu Botox mają cudowne właściwości na włos, odżywiają, odmładzają, wzmacniają rzęsy i stymulują ich wzrost.


Szkła kontaktowe nie są przeciwwskazaniem do aplikacji rzęs, ale należy je przed zabiegiem zdjąć.


ZAREZERWUJ WIZYTĘ


Tel. kontaktowy: 792 625 809    


E-mail: info@safari-wellness.pl


LAMINACJA RZĘS - JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Laminacja rzęs to zabieg kosmetyczny, który ma na celu wzmocnienie, odżywienie oraz optyczne zagęszczenie naturalnych rzęs. Polega on na nałożeniu specjalnych preparatów, które zawierają witaminy, białka, keratynę i inne odżywcze składniki. Zabieg ten jest szczególnie polecany dla osób, które mają słabe, cienkie lub uszkodzone rzęsy, a także dla tych, którzy pragną podkreślić ich naturalne piękno bez konieczności używania tuszu do rzęs.


Efekty laminacji rzęs są widoczne od razu po zabiegu i mogą utrzymywać się od 4 do 6 tygodni, w zależności od cyklu wzrostu naturalnych rzęs oraz odpowiedniej pielęgnacji po zabiegu. Rzęsy stają się mocniejsze, dłuższe, ciemniejsze i bardziej podkręcone, co sprawia, że oko wydaje się większe i bardziej wyraziste.


ZABIEG LIFTINGU, BOTOKSU I LAMINACJI obejmuje m.in. demakijaż okolicy oka, nałożenie dwóch preparatów mających za zadanie nadać rzęsom skręt i utrwalenie skrętu, użycie preparatu odżywiającego - botoksu, użycie olejku keratynowego, farbowanie rzęs. 


Laminacja rzęs jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezbolesnym, jednak ważne jest, aby był on wykonywany przez doświadczonego i wykwalifikowanego kosmetologa, aby uniknąć podrażnień lub uszkodzeń rzęs.


Sprawdź także: laminacja brwi


ZALECENIA POZABIEGOWE

- unikanie sauny, basenów przez tydzień po zabiegu,

- nie moczyć rzęs/brwi przez 24h po zabiegu,

- nie malować rzęs/brwi przez 24h po zabiegu,

- nie pocierać oczu.

Cennik

Laminacja brwi + henna z regulacją                50 min    220 zł


Lifting, botoks, laminacja rzęs + henna rzęs   50 min    200 zł


Laminacja brwi i rzęs + henna z regulacją      80 min    260 zł


Skontaktuj się z nami

PRZECIWWSKAZANIA

- ciąża,

- choroby nowotworowe i okres do 5 lat po zakończeniu leczenia,

- przerwana ciągłość naskórka w obszarze zabiegowym,

- epilepsja,

- gorączka i stany zapalne,

- infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze w obszarze zabiegowym,

- maderoza,

- nadwrażliwość oczu,

- jaskra, zaćma,

- choroby alergiczne oczu.


Sprawdź pełną ofertę stylizacji rzęs i brwi.

Zamknij