Lipoliza iniekcyjna


LIPOLIZA INIEKCYJNA

Rewolucja w medycynie estetycznej!


Lipoliza iniekcyjna to małoinwazyjna metoda modelowania sylwetki i usuwania tkanki tłuszczowej. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które walczą z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej np. z podwójnym podbródkiem.


JAK WYGLĄDA LIPOLIZA INIEKCYJNA?


Zabieg polega na podawaniu zastrzyków z substancją, która powoduje rozpuszczenie komórek tłuszczowych. Wywoływany jest również niewielki stan zapalny. Wszystkie te działania mają na celu pozbycie się tkanki tłuszczowej na naturalnej drodze fizjologicznej. Po zabiegu może pojawić się delikatny obrzęk i zaczerwienienie, jednak można od razu wrócić do swoich codziennych aktywności. 


Przeprowadzenie serii zabiegów lipolizy iniekcyjnej pozwala na utratę nawet 4-5 cm w obwodzie w miejscu, gdzie został wstrzyknięty preparat! Najlepsze efekty uzyskać można po wykonaniu serii 3-6 zabiegów.


LIPOLIZA INIEKCYJNA PODBRÓDKA


Lipoliza podbródka to innowacyjna metoda pozbycia się podwójnego podbródka, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, szczególnie wśród kobiet poszukujących skutecznych sposobów na poprawę konturu twarzy i szyi. Zabieg ten pozwala na nieinwazyjne modelowanie szyi, eliminując niechcianą tkankę tłuszczową spod brody. 


Warto podkreślić, że cały proces może zająć nawet do godziny, a jego skuteczność i bezpieczeństwo są ściśle powiązane z doświadczeniem oraz umiejętnościami specjalisty. Na początku przeprowadzony zostaje szczegółowy wywiad, mający na celu wykluczenie jakichkolwiek przeciwwskazań do zabiegu. Pomimo jego nieinwazyjnego charakteru, dla komfortu pacjenta procedura odbywa się w znieczuleniu miejscowym.

Zabieg polega na wstrzyknięciu do tkanki podskórnej okolic podbródka specjalnie opracowanego preparatu, który ma za zadanie celować w komórki tłuszczowe, prowadząc do ich rozpuszczenia. Proces ten umożliwia naturalne wydalenie zniszczonych komórek tłuszczowych z organizmu. Rezultatem jest znacząca redukcja objętości tkanki tłuszczowej w okolicy podbródka, co przekłada się na wyraźną poprawę konturu twarzy.

Sprawdź także: Zabieg HIFU

ZAREZERWUJ WIZYTĘ


Tel. kontaktowy: 792 625 809    


E-mail: info@safari-wellness.pl


Cennik

Podbródek                                                    20 min    300 zł


Ciało 10 ml                                                   20 min    450 zł

Skontaktuj się z nami

PRZECIWWSKAZANIA

- ciąża i karmienie piersią,

- choroby autoimmunologiczne,

- cukrzyca, 

- choroby nowotworowe i okres do 5 lat po zakończeniu leczenia,

- przerwana ciągłość naskórka w obszarze zabiegowym,

- skłonność do keloidów, blizn przerostowych,

- epilepsja,

- hemofilia, problemy z krzepliwością krwi,

- antybiotykoterapia,

- gorączka i stany zapalne,

- infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze w obszarze zabiegowym

- ostre choroby nerek i wątroby,

- choroby krwi związane z nadmiernym krwawieniem,

-  stałe stosowanie leków rozrzedzających krew,

- choroby tarczycy (u osób chorych na Hashimoto lipolizę można wykonać tylko w przypadku kiedy poziom przeciwciał jest bardzo niski lub równy zero).

Zamknij