Masaż Lomi Lomi


LOMI-LOMI

Lomi Lomi to masaż intensywny, przenikający ciało i umysł. Według wierzeń Hawajczyków choroba to stan, w którym swobodny przepływ energii w ciele zostaje zablokowany. Lomi Lomi miał odblokowywać stłumione emocje, niwelować napięcia i przywracać cyrkulację energii oraz naturalny stan równowagi.


Masaż wykonuje się nie tylko dłońmi, ale również przedramionami i łokciami. Używa się ciepłych olejków i relaksacyjnej muzyki. Ruchy masażysty przypominają taniec, są płynne i rytmiczne. Mają wprowadzić osobę masowaną w stan głębokiego odprężenia.

Masaż ten polecamy głównie osobom lubiącym mocniejszy ucisk. Masaż ten niesie za sobą szereg korzyści, uwalnia napięcie, rozluźnia mięśnie, pobudza krążenie krwi i limfy, podnosi odporność.


Sprawdź także: masaż balijski


ZAREZERWUJ WIZYTĘ


Tel. kontaktowy: 792 625 809    


E-mail: info@safari-wellness.pl


DLACZEGO LOMI LOMI?

Masaż Lomi-Lomi jest nie tylko formą relaksu, ale i głębokiej regeneracji na wielu poziomach. Po raz pierwszy pojawił się na Hawajach i od lat podbija serca Polaków. To więcej niż zabieg, to filozofia życia zakorzeniona w kulturze hawajskiej, obejmująca ciało, umysł i ducha.


Nasze sale masażu są prawdziwymi oazami spokoju. Muzyka, temperatura i każdy szczegół zostały tu zaplanowane tak, aby dopełnić Twoje doświadczenie. Przed rozpoczęciem, masażysta przeprowadzi krótką rozmowę, aby zrozumieć Twoje potrzeby i dostosować zabieg specjalnie dla Ciebie.


PRZEBIEG MASAŻU

intensywny masaż całego ciała na olejku z elementami masażu stóp oraz głowy


*Masaż relaksacyjny posiada właściwości lecznicze i służy profilaktyce oraz zachowaniu zdrowia.


EFEKTY ZABIEGU

- Odprężenie i redukcja stresu

- Pobudzenie krążenia i detoksykacja

- Poprawa elastyczności 

- Wzrost poziomu energii i witalności


Masaż Lomi Lomi jest Idealny dla osób zestresowanych, przemęczonych, borykających się z dolegliwościami bólowymi czy też pragnących głębokiej odnowy duchowej.


Cennik

Masaż Lomi-Lomi                                          80 min    380 zł

Skontaktuj się z nami

PRZECIWWSKAZANIA

choroby o podłożu bakteryjnym, wirusowym, grzybiczym i zakaźnym

nowotwory

miażdżyca

wszystkie stany zapalne

żylaki - w miejscu występowania

niewyrównane wady serca

zaawansowana osteoporoza

tętniaki, naczyniaki

zakrzepowe zapalenie żył

Zamknij