MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA  Z OSOCZEM


Mikronakłuwanie - unikatowy system pulsujących igieł zastosowany w tym urządzeniu maksymalizuje wprowadzenie aktywnych substancji w głąb skóry. Głębokość nakłuć jest precyzyjnie dobierana, co pozwala na osiągnięcie optymalnych efektów działania wybranych preparatów. W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta, do skóry mogą być podawane substancje skutecznie redukujące przebarwienia, blizny, trądzik czy zmarszczki.


Wskazaniem do zabiegu są m.in. płytkie zmarszczki, rozstępy, cienie pod oczami, blizny i przebarwienia, cellulit czy nadmierne wypadanie włosów.


Efekty widoczne już po 2 lub 3 zabiegu. Mezoterapię mikroigłową należy wykonywać zachowując 3-tygodniowy odstęp pomiędzy zabiegami. Pełen efekt widoczny jest po zakończeniu serii zabiegowej. 


JAK WYGLĄDA ZABIEG MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ Z OSOCZEM?


Zabieg rozpoczyna się od szczegółowego wywiadu z pacjentem, aby zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania. Następnie przeprowadzany jest dokładny demakijaż, aby przygotować skórę do dalszych etapów procedury. 


Urządzenie wykonuje kilka precyzyjnych przejść po leczonym obszarze skóry wraz z osoczem Pacjenta, co pozwala na osiągnięcie optymalnych efektów. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może odczuwać delikatne pieczenie oraz poczucie ciepła w miejscu przeprowadzonej terapii. Jest to normalna reakcja skóry, która świadczy o rozpoczęciu procesu regeneracji i odnowy. 


ZAREZERWUJ WIZYTĘ


Tel. kontaktowy: 792 625 809    


E-mail: info@safari-wellness.pl CENNIK


- Mikronakłucia z osoczem bogatopłytkowym twarz - 1000,00 zł

- Mikronakłucia z osoczem bogatopłytkowym twarz + szyja - 1300,00 zł

- Mikronakłucia z osoczem bogatopłytkowym twarz + szyja + dekolt - 1500,00 zł


Cennik

Szczegółowy cennik zabiegów dostępny w opisie

Skontaktuj się z nami

WYBRANE PRZECIWWSKAZANIA

- choroba nowotworowa,

- ciąża, 

- aktywny trądzik, 

- stany zapalne skóry,

- cukrzyca.

Zamknij