Nici PDO

NICI LIFTINGUJĄCE

Raz w miesiącu gościmy w Safari Massage and Wellness niezwykłą dr Sandrę Budek - lekarza medycyny estetycznej. Dr Sandra poszerza naszą ofertę zabiegową m.in. o botoks, kwas hialuronowy, nici PDO czy Nucleofill Soft Eyes. Oprócz wspomnianych zabiegów umówić się można również na konsultację, która pozwoli na dobór odpowiedniego zabiegu i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zatrzymajcie lub przywróćcie młodość w profesjonalnym stylu.

PDO (polidioksanon) jest silnym syntetycznym włóknem, składającym się z jednego lub dwóch skręconych, stałych włókien, które po pewnym czasie rozpuszczają się w tkance.

Nić PDO stymuluje produkcję nowego kolagenu, wpływa na napięcie, sprężystość i elastyczność skóry, powodując łączenie naturalnego kwasu hialuronowego.

Dzięki takiemu mechanizmowi działania, skóra w którą wprowadzimy nici PDO, staje się jędrniejsza, elastyczna i lepiej nawilżona. Technika wprowadzania nici PDO opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego. Dzięki niciom PDO możemy również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekty estetyczne zbliżone do podania toksyny botulinowej – relaksacja mięśni i wygładzenie rysów twarzy. Efekt estetyczny jest bardziej naturalny niż po podaniu toksyny botulinowej, ponieważ nie unieruchamiamy mięśni mimicznych, a wpływamy jedynie na osłabienie ich działania.


ZAREZERWUJ WIZYTĘ


Tel. kontaktowy: 792 625 809    


E-mail: info@safari-wellness.plCENNIK

Konsultacja lekarza medycyny estetycznej --> 150 zł (kwota konsultacji zostanie odjęta od zabiegu, który zostanie umówiony w wyniku konsultacji)

Nici PDO:
    - Okolica oka --> od 800 zł
    - Policzki/chomiki --> od 1000 zł
    - Okolica ust/zmarszczki palacza --> od 500 zł
Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia znieczulenia stomatologicznego do zabiegów medycyny estetycznej w kwocie 50 zł.❤️

Cennik

Szczegółowy cennik zabiegów dostępny w opisie.

Skontaktuj się z nami

WYBRANE PRZECIWWSKAZANIA

- zaburzenia w połączeniach nerwowo-mięśniowych (miastenia gravis, miopatie),

- terapia aminoglikozydowa,

- podatność na przerost blizn,

- choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze w miejscu zabiegowym,

- naruszona ciągłość naskórka w miejscu zabiegowym,

- leczenie przeciwkrzepliwe, hemofilia,

- cukrzyca.

Zamknij