Przedłużanie rzęs w Safari Wellness


Przedłużanie metodą 2D i 3D jest doskonałym sposobem na wydłużenie naturalnych rzęs, przy jednoczesnym ich pogrubieniu i zagęszczeniu. Dodatkowo rzęsy po zabiegu są ładnie podkręcone, oko staje się podkreślone i optycznie powiększone, a spojrzenie nabiera interesującego wyrazu. Metoda polega na precyzyjnym przyklejaniu do każdej pojedynczej, naturalnej rzęsy jej odpowiedników. Doklejane rzęsy mają strukturę identyczną jak rzęsy naturalne, dlatego efekt, choć spektakularny, nie jest przerysowany. Ponadto rzęsy używane do zabiegu przedłużania 2D-3D są bardzo lekkie i delikatne, dzięki czemu nie obciążają oka, a zabieg jest bezpieczny. Stylizacja 6-8D jest propozycją dla osób lubiących bardzo wyraziste podkreślenie oka.


PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ 2D

Przedłużanie rzęs metodą 2D cieszy się rosnącą popularnością wśród kobiet marzących o długich, gęstych i naturalnie wyglądających rzęsach. Zabieg wykonywany jest przy użyciu lekkich włosków syntetycznych, które imitują jedwab, zapewniając doskonałą sprężystość i trwałość. Włoski te są odporne na działanie wody, co pozwala na swobodne uprawianie sportów czy korzystanie z basenu bez obaw o zniszczenie efektu. Przed przystąpieniem do zabiegu zaleca się powstrzymanie się od stosowania makijażu, a w trakcie noszenia przedłużonych rzęs unikać należy kosmetyków na bazie tłuszczu oraz nadmiernego pocierania oczu. Regularne uzupełnianie przedłużonych włosków pozwoli utrzymać piękne rzęsy dłużej. 


PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ 3D

Metoda objętościowa 3D to popularny wybór dla kobiet pragnących zagęszczonych i wydłużonych rzęs. Przedłużenie rzęs 3D utrzymuje się do 6 tygodni i gwarantuje spektakularny efekt bez codziennego makijażu. Włoski syntetyczne, odporne na wodę i pocieranie, zapewniają naturalny wygląd. Niezwykle ważna jest dokładność podczas zabiegu. Przeciwwskazania do zabiegu obejmują alergie na składniki kleju i sztuczne rzęsy, a także stan zapalny w okolicy oka. Po zabiegu wymagana jest ostrożność, unikanie wody i tłustych kosmetyków przez pierwsze 48 godzin. Regularne uzupełnianie rzęs po 3-4 tygodniach pozwala utrzymać efekt dłużej.


ZALECENIA POZABIEGOWE

- Wystrzegać się pocierania, dotykania i rozczesywania rzęs przez 48h,

- Unikać gorących temperatur powietrza oraz gorącej wody (sauny, basenu, prysznicu) przez 48h,

- Zachować szczególną ostrożność podczas snu – zaleca się spać na plecach, aby rzęsy nie ocierały się o poduszkę i nie wygniotły się przez 48h,

- Rano i wieczorem przeczesywać rzęsy specjalną szczoteczką.


ZAREZERWUJ WIZYTĘ


Tel. kontaktowy: 792 625 809    


E-mail: info@safari-wellness.pl

Cennik

Stylizacja 2D (założenie)                                 80 min    190 zł


Stylizacja 3-4D (założenie)                             80 min    210 zł


Stylizacja 6-8D (założenie)                             80 min    230 zł


Korekta 2D (do 4 tyg.)                                     50 min    160 zł


Korekta 3-4D (do 4 tyg.)                                  50 min    180 zł


Korekta 6-8D (do 4 tyg.)                                  50 min    200 zł


Skontaktuj się z nami

PRZECIWWSKAZANIA

- ciąża,

- przerwana ciągłość naskórka w obszarze zabiegowym,

- epilepsja,

- gorączka i stany zapalne,

- infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze w obszarze zabiegowym,

- maderoza,

- nadwrażliwość oczu,

- jaskra, zaćma,

- choroby alergiczne oczu,

- zespół suchego oka.


Sprawdź pełną ofertę stylizacji rzęs w Safari Massage and Wellness. 

Zamknij