Fala uderzeniowa


FALA STORZ

Z wiekiem elastyczność naszej skóry maleje, zaczynają się pojawiać oznaki cellulitu na udach, pośladkach, ramionach. Praktycznie 80% wszystkich kobiet dotyka ten problem. Problem Cellulitu przekłada się na naszą jakość i radość z życia- wstydzimy się go bo nie wygląda on estetycznie. Nowoczesna medycyna estetyczna przynosi coraz to nowsze rozwiązania w dziedzinie redukcji cellulitu – coraz to skuteczniejsze i mniej inwazyjne. Fala akustyczna  (Acoustic Wave Therapy – AWT)  Storz to  nowoczesna, niezwykle skuteczna metoda, polegająca na oddziaływaniu na dotknięte cellulitem części ciała falami dźwiękowym


Udowodniono naukowo, że terapia falą uderzeniową idealnie sprawdza się jako reduktor cellulitu. Leczenie lipodystrofii infradźwiękami to bardzo prosta, nieinwazyjna metoda niepowodująca skutków ubocznych. Efektem zabiegu jest stymulacja metabolizmu komórkowego, modelowanie włókien kolagenowych oraz poprawa mikrokrążenia.


ZAREZERWUJ WIZYTĘ


Tel. kontaktowy: 792 625 809    


E-mail: info@safari-wellness.plJAK DZIAŁA ZABIEG FALĄ STORZ?


Przed zabiegiem: Powiększone komórki tłuszczowe są wypychane w kierunku powierzchni skóry, co daje efekt typowej skórki pomarańczowej. Pozbawione elastyczności pionowe włókna tkanki łącznej nie rozciągają się razem z tkanką tłuszczową, co sprawia, że  skóra nabiera nieestetycznego wyglądu. Miejscowe krążenie krwi ulega znacznemu ograniczeniu.


W trakcie zabiegu: Do ciała wprowadza się oscylacyjne fale akustyczne. Tkanka łączna ulega rozluźnieniu, a elastyczność naskórka wzrasta. Krążenie krwi w tkankach znacząco się poprawia. Stymulowana jest produkcja kolagenu, co wzmacnia zarówno naskórek, jak i skórę właściwą.


Po zabiegu: Wynikiem działania fal akustycznych jest poprawa napięcia i przywrócenie naturalnej elastyczności skóry i tkanki łącznej, a co za tym idzie, widoczna i długotrwała poprawa wyglądu skóry


Efekty zabiegu:

- redukcja cellulitu

- poprawa jędrności skory

- wymodelowanie sylwetki

- ujędrnianie tkanki łącznej

- wygładzenie nierówności także po przebytej liposukcji

- redukcja rozstępów pociągowych

- wygładzenie blizn i zmarszczekCzas trwania zabiegu: ok. 15-25 min na 1 partię


Zalecana seria: 8 zabiegów


Częstotliwość: 1-2 razy w tygodniu

Cennik

1 partia         25 min    250 zł         seria 8 zabiegów - 1600 zł


2 partie         50 min    350 zł         seria 8 zabiegów - 2400 zł


3 partie         65 min    400 zł         seria 8 zabiegów - 2800 zł


4 partie         75 min    500 zł         seria 8 zabiegów - 3600 zł


podbródek    25 min    200 zł         seria 8 zabiegów - 1200 zł


ostroga piętowa    20 min     120 zł

Skontaktuj się z nami

PRZECIWWSKAZANIA

- ciąża,

- gorączka

- zakrzepica,

- zaburzenia krzepliwości krwi (Hemofilia),

- choroby nowotworowe,

- przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

Zamknij