ZABIEG FIZJOTERAPETYCZNY 2 - fala uderzeniowa + ret/cet + masaż manualny pleców + lampa Sollux

Stres, praca siedząca, praca fizyczna odbijają się na naszym kręgosłupie efektem czego jest ból, sztywność, drętwienie kończyn. Brzmi znajomo? Możesz sobie pomóc. Polecamy pakiet fizjo, w którym wykorzystujemy działanie fali akustycznej, fali radiowej wspomagane manualnym masażem. 


Fala uderzeniowa dociera do ogniska bólowego stopniowo je wygaszając. Wykorzystywane przez nas urządzenie szwajcarskiej firmy STORZ MEDICAL jest prestiżowym urządzeniem na rynku rewitalizującym. Działanie urządzenia polega na zastosowaniu fal akustycznych wykorzystujących działanie siły sprężonego powietrza. Po aplikacji, fale akustyczne rozchodzą się rozbieżnie i tracą energię w miarę docierania do głębszych warstw penetrowanych tkanek. Głębokość penetracji wynosi 2-6 cm.


Ret/Cet - Zastosowane pole magnetyczne oddziałuje na zmianę funkcji biologicznych tkanek prowadząc do regeneracji. W połączeniu z polem elektrycznym tworzy pole elektromagnetyczne, które powoduje wydłużanie i relaksacje tkanek miękkich. Poprawia się krążenie krwi i zwiększa się odporność na stany zapalne w organizmie.


Masaż leczniczy czyli praca na tkankach miękkich jest nieodłączną częścią całego procesu przywracania komfortu życia klienta. Sprawdzi się on przy dolegliwościach bólowych różnych okolic ciała. Dzięki różnym technikom masażu jesteśmy w stanie wyeliminować ból oraz przywrócić sprawność ruchową. Przy okazji masaż ma działanie relaksujące.


Lampa Sollux - To promieniowanie podczerwone, które stosowane jest w dolegliwościach bólowych, zmianach skórnych i zaburzeniach krążenia. Głęboko wnika pod skórę rozgrzewając tkanki. Minimalizuje napięcie mięśni, poprawia ukrwienie, a tym samym łagodzi ból i stany zapalne stawów.


PRZEBIEG ZABIEGU

masaż leczniczy wybranej okolicy

opracowanie problematycznego miejsca falą uderzeniową Storz

opracowanie problematycznego miejsca falą radiową ret/cet

naświetlanie lampą Sollux

(kolejność może ulec zmianie)

Cennik

Zabieg fizjoterapeutyczny 2                          80 min   320 zł


Skontaktuj się z nami

PRZECIWWSKAZANIA

- ciąża,

- gorączka,

- zakrzepica,

- zaburzenia krzepliwości krwi (Hemofilia),

- choroby nowotworowe,

- przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

Zamknij