Jacuzzi na wyłączność

Zapraszamy do skorzystania z naszej ekskluzywnej oferty – możliwości wynajęcia jacuzzi na wyłączność! Oferujemy Państwu wyjątkowy relaks w luksusowym jacuzzi, gdzie spędzicie niezapomniane chwile w gronie bliskich. Dla pary, grupy przyjaciół czy rodziny - nasze jacuzzi na wyłączność to doskonały wybór na każdą okazję.

Relaks w jacuzzi

Jacuzzi to synonim relaksu oraz odprężenia! Masaż wodny i bąbelkowy pozwala na odstresowanie się, redukcję bólu mięśni i stawów, oraz poprawę krążenia. Jednym słowem, idealne miejsce, by oderwać się od codziennego zgiełku, cieszyć się chwilą oraz zregenerować ciało i umysł.

Wynajem jacuzzi na wyłączność w Safari

Nasze jacuzzi to świetne miejsce na organizację różnych imprez, takich jak urodziny, wieczory panieńskie/kawalerskie czy romantyczne randki. Oferujemy możliwość wynajmu jacuzzi na wyłączność, co oznacza, że przez cały okres rezerwacji będą mieli Państwo wyłączne prawo do korzystania z basenu z hydromasażem. Można także skorzystać z opcji dodatkowej cateringu przekąsek i napojów.

Zapewniamy wyjątkowe doświadczenie, profesjonalną obsługę oraz atmosferę luksusu i relaksu. Wszystko po to, aby czas spędzony przez Was w Safari był niezapomniany. Skorzystaj z naszej oferty i poczuj się wyjątkowo dzięki Safari Massage and Wellness. Zarezerwuj już dziś i zrelaksuj się w naszym SPA!

Cennik i rezerwacja jacuzzi

Cennik korzystania z jacuzzi:

1 godzina: 300zł

2 godziny: 450zł

Aby uzyskać dokładne informacje na temat dostępności jacuzzi, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 792-625-809 lub mailowo info@safari-wellness.pl.

Zapraszamy skorzystać z możliwości wynajęcia jacuzzi na wyłączność w Safari Massage and Wellness w Siemianowicach Śląskich (blisko Katowic)!

poznaj naszych ekspertów

Maciej Janicki

Masażysta

Szymon Pelczar

Masażysta

Marzena Głowacz

Fizjoterapeutka, masażystka

Natalia Lamus

Kosmetolog

Marta Grzybkowska

Recepcjonistka

Katarzyna Kozera

Masażystka

Remigiusz Ogierman

Masażysta

Julia Białoskórska

Masażystka

Julia Żarnowska

Masażystka

Jolanta Twardokens

Masażystka, fizjoterapeutka

Katarzyna Pyrek

Kosmetolog

Dagmara Romaldowska

Kosmetyczka

Aleksandra Mynarek

Masażystka

Łukasz Haśnik

Masażysta

Monika Kortyka

Masażystka

Łukasz Kalinowski

Właściciel

Ewelina Rados-Kalinowska

Właściciel

Angelika Wnuk

Recepcjonistka

Ludwika Pudełko

Masażystka

Angelina Goj

Masażystka

Paulina Gabrysiak

Kosmetolog

Klaudia Włodarek

Manager

Paulina Frątczak

Manager, kosmetolog

Zamknij