Stymulatory tkankowe odgrywają kluczową rolę w procesie regeneracji skóry, uruchamiając i wzmacniając jej naturalne mechanizmy odnowy. Człowiek posiada zdolność do odnowy komórkowej, lecz z upływem lat ten proces regeneracyjny zaczyna wyraźnie zwalniać. Powodem tego jest zmniejszona aktywność fibroblastów, które są odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny. To właśnie te dwa składniki sprawiają, że skóra zachowuje swoją gęstość oraz elastyczność. Wprowadzenie stymulatorów tkankowych do pielęgnacji skóry ma na celu pobudzenie produkcji nowych komórek, kolagenu i elastyny, co skutkuje odbudowaniem jej struktury i przywróceniem skórze młodzieńczego wyglądu.


STYMULATORY TKANKOWE W OFERCIE SAFARI MASSAGE AND WELLNESS

profhilo.jpg

PROFHILO

Twarz          50 min    1 zabieg - 1000 zł    2 zabiegi - 1800 zł

Rezerwuj teraz

ejal-40.jpg

MEZOTERAPIA IGŁOWA EJAL 40

Okolica oka/twarz 2 ml                              50 min       600 zł   

Rezerwuj teraz

sunekos-200.jpg

MEZOTERAPIA IGŁOWA OKOLICY OCZU SUNEKOS 200

Okolica oka 3 ml                                        50 min       700 zł   

Rezerwuj teraz

sunekos-1200.jpg

MEZOTERAPIA IGŁOWA SUNEKOS 1200

Twarz 5 ml  50 min   1 zabieg - 1000 zł    2 zabiegi - 1800 zł  

Rezerwuj teraz

art-of-liftng.png

NUCLEOFILL STRONG

Twarz                                          1 zabieg - 900 złRezerwuj teraz

ZASTOSOWANIE STYMULATORÓW TKANKOWYCH


Stosowanie stymulatorów tkankowych jest szczególnie rekomendowane w przypadku potrzeby wolumetrii okolic skóry, co oznacza zwiększenie jej objętości, szczególnie przy korekcji zagłębień, bruzd, zmarszczek, fałdów, blizn, czy też poprawy estetyki okolicy wokół oczu oraz w walce z oznakami starzenia. Ich zastosowanie sprawdza się również w przypadkach znaczących ubytków objętości skóry wynikających z zaniku tkanki tłuszczowej.


Stymulatory tkankowe oferują kompleksowe rozwiązanie w eliminowaniu szerokiego zakresu objawów starzenia, takich jak utrata jędrności skóry, ubytek tkanki podskórnej czy widoczne zagłębienia, wskazując na ich efektywność nie tylko w redukcji pojedynczych zmarszczek, ale w holistycznym podejściu do odmładzania i regeneracji skóry.


Sprawdź także: Mezoterapia igłowa 


JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Zabieg rozpoczyna się od wstępnej konsultacji, w trakcie której przeprowadzony jest szczegółowy wywiad i dobrany zostaje najbardziej odpowiedni preparat do potrzeb i typu skóry pacjenta, biorąc pod uwagę jego oczekiwania oraz stan skóry. Aplikacja wybranego preparatu odbywa się następnie w precyzyjnie ustalonych partiach twarzy lub ciała, za pomocą delikatnych nakłuć wykonywanych bardzo cienkimi igiełkami, co minimalizuje dyskomfort podczas zabiegu. Bezpośrednio po aplikacji preparatu specjalista delikatnie masuje obszar zabiegowy, aby zapewnić równomierne rozprowadzenie substancji w tkankach i maksymalizować jej skuteczność.


Bezpośrednio po wstrzyknięciu obserwuje się początkowy efekt zabiegu, który wynika z fizycznego wypełnienia tkanki preparatem. W tym okresie skóra wydaje się bardziej napięta i wygładzona. Dzięki stymulacji produkcji włókien kolagenowych, dochodzi do stopniowej odbudowy i wzmocnienia struktury kolagenowej skóry. To z kolei przyczynia się do osiągnięcia trwałego efektu poprawy jędrności i elastyczności tkanki skórnej.


Sprawdź także: Lipoliza iniekcyjna


STYMULATORY TKANKOWE W SAFARI W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH (BLISKO KATOWIC)

Zamknij