SPA dla mężczyzn


MAN IN SPA

Z myślą o mężczyznach stworzyliśmy propozycję kosmetyczną specjalnie dla Panów. Jest to połączenie błogiego relaksu z odżywieniem skóry oraz jej ujędrnieniem dzięki działaniu fali radiowej. Nie zabraknie również etapu oczyszczającego, podczas którego kosmetolog użyje specjalnego peelingu enzymatycznego na bazie hydrolizowanych drożdży, który zadziała dodatkowo antybakteryjnie. Następnym krokiem oczyszczającym będzie oczyszczanie wodorowe. Cząsteczki aktywnego wodoru pozwolą na odświeżenie skóry oraz pozbycie się z jej powierzchni zanieczyszczeń. W pakiecie przewidzieliśmy także relaksujący masaż na masce bogatej w składniki aktywne i działanie fali radiowej.


Nasze SPA dla mężczyzn to specjalnie zaprojektowane miejsce, gdzie panowie mogą doświadczyć głębokiego relaksu i odnowy. Rozumiemy, że potrzeby pielęgnacyjne mężczyzn są unikalne, dlatego oferujemy szeroki zakres zabiegów dostosowanych do ich specyficznych wymagań. U nas mężczyźni mogą doświadczyć spokojnej, męskiej atmosfery w miejscu, gdzie każdy detal został zaprojektowany z myślą o komforcie i prywatności. Wykorzystujemy najwyższej jakości produkty, które są skuteczne i bezpieczne dla męskiej skóry.


SPA dla zarobionego mężczyzny to także idealny prezent! Sprawdź nasze bony do SPA w Safari!


PRZEBIEG ZABIEGU

- Cleansing lotion KLAPP

- tonizowanie KLAPP

- masaż twarzy na peelingu enzymatycznym KLAPP

- oczyszczanie wodorowe

- fala radiowa

- masaż relaksacyjny twarzy na wybranej masce

- spryskanie obszaru zabiegowego specjalną męską mgiełką.


ZAREZERWUJ WIZYTĘ


Tel. kontaktowy: 792 625 809    


E-mail: info@safari-wellness.pl


Jeśli szukasz sposobu na relaks po intensywnym dniu, chcesz zadbać o swoje ciało i umysł czy po prostu potrzebujesz chwili odprężenia - nasze SPA dla mężczyzn jest idealnym miejscem. Zapraszamy do skorzystania z oferty i doświadczenia luksusu, który poprawi Twoje samopoczucie i wygląd.

Cennik

Twarz                                                             50 min    270 zł

Skontaktuj się z nami

PRZECIWWSKAZANIA

- choroby autoimmunologiczne,

- niewyrównana cukrzyca, 

- choroby nowotworowe i okres do 5 lat po zakończeniu leczenia,

- przerwana ciągłość naskórka w obszarze zabiegowym,

- epilepsja,

- antybiotykoterapia,

- gorączka i stany zapalne,

- infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze w obszarze zabiegowym.

Zamknij