Masaż klasyczny


Techniki masażu klasycznego

Odpowiednie zastosowanie technik masażu klasycznego – z właściwym naciskiem oraz szybkością sprawia, że klient czuje się lepiej, a jego dolegliwości bólowe, motoryczne zmniejszają się.


Technikami stosowanymi naprzemiennie w trakcie masażu klasycznego są:

- głaskanie,

- ugniatanie,

- rozcieranie,

- wyciskanie,

- wstrząsanie,

- oklepywanie,

- wibracja.


Masażysta stosuje je w odpowiedniej sekwencji, stopniowo pobudzając tkanki i powodując redukcję napięcia partii mięśniowych. Masaż klasyczny może być stosowany przy wielu schorzeniach i dolegliwościach. Umiejętnie przeprowadzony masaż pozwoli zredukować ból, rozluźnić się i poprawić samopoczucie.


Nasi doświadczeni masażyści, stosując odpowiedni nacisk i tempo, skutecznie redukują napięcie mięśniowe, łagodzą ból, a także przyczyniają się do poprawy ogólnego samopoczucia. Masaż klasyczny polecany jest nie tylko osobom zmagającym się z różnymi dolegliwościami bólowymi czy motorycznymi, ale także wszystkim, którzy pragną zapewnić sobie chwilę relaksu i odprężenia.


W Safari Wellness dbamy o to, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Dlatego każdy masaż jest poprzedzony indywidualną konsultacją, dzięki której jesteśmy w stanie dostosować zabieg do konkretnych potrzeb naszych klientów. 


Sprawdź także: masaż afrykański


ZAREZERWUJ WIZYTĘ


Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i umówienia się na masaż klasyczny w Safari Massage and Wellness. 


Tel. kontaktowy: 792 625 809    


E-mail: info@safari-wellness.pl



PRZEBIEG MASAŻU KLASYCZNEGO

- masaż klasyczny wybranej partii (przy opcji 25 min) lub masaż ciała (50 min) z użyciem technik głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania, roztrząsania, wibracji


*Masaż relaksacyjny posiada właściwości lecznicze i służy profilaktyce oraz zachowaniu zdrowia.


Masaż klasyczny w Safari Wellness nie jest tylko chwilową ucieczką od codziennego stresu, ale również metodą na poprawę ogólnego stanu zdrowia. Regularnie stosowany, przynosi długotrwałe korzyści, takie jak redukcja bólu, poprawa krążenia, zwiększenie elastyczności ciała oraz wzmocnienie układu odpornościowego. Ponadto, masaż ma pozytywny wpływ na stan psychiczny, redukując poziom stresu, poprawiając nastrój i jakość snu.

Cennik

Masaż klasyczny                                           25 min    150 zł


Masaż klasyczny                                           50 min    240 zł

Skontaktuj się z nami

PRZECIWWSKAZANIA

- choroby o podłożu bakteryjnym, wirusowym, grzybiczym i zakaźnym

- nowotwory

- miażdżyca

- wszystkie stany zapalne

- żylaki - w miejscu występowania

- niewyrównane wady serca

- zaawansowana osteoporoza

- tętniaki, naczyniaki

- zakrzepowe zapalenie żył

Zamknij