Dr Cyj Hair Filler


MEZOTERAPIA IGŁOWA SKÓRY GŁOWY

Peptydowa terapia włosów DR CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Seria zabiegów daje bardzo dobre efekty w krótkim czasie.

Innowacyjność DR CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również nowa opatentowana przez Caregen technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych – „Sustained Release Technology”.

To zupełny przełom jeśli chodzi o sposób dostarczania substancji aktywnych – minimalna dawka (1 ml) skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, natomiast kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je i pogrubiają. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe.

Zabieg polega na mezoterapii igłowej skóry głowy.

Peptydowa terapia włosów przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn - najlepiej sprawdza się w przypadku łysienia androgenowego.


Sprawdź także: Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy


ZAREZERWUJ WIZYTĘ


Tel. kontaktowy: 792 625 809    


E-mail: info@safari-wellness.pl


Dermaheal HL to 56-składnikowy koktajl, służący do wykonywania mezoterapii igłowej skóry głowy. Zawiera m.in. witaminy, minerały, aminokwasy, peptydy, a także kwasy nukleinowe. Taki kompleks substancji aktywnych sprawia, że włosy zostają skutecznie wzmocnione i przestają nadmiernie wypadać.


JAK WYGLĄDA ZABIEG DERMAHEAL HL?


Zabieg przeprowadzany jest w formie klasycznej mezoterapii igłowej. Preparat zostaje pobrany z ampułko-strzykawki, a następnie podany za pomocą cieniutkiej igły. Nie wymaga znieczulenia. 

Przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, którzy zmagają się z nadmiernym wypadaniem włosów (związanym z hormonami, stresem, niedoborem witamin etc.), łysieniem telogenowym, potrzeby zagęszczenia włosów, profilaktyki problemów ze skórą głowy.


Zalecana seria: 4 zabiegi (kurację zaleca się powtórzyć po roku) - dr Cyj,  sesje w odstępach 7-10 dni, a następnie 2-3 sesje podtrzymujące - Dermaheal HL


Częstotliwość: co ok. 2 tygodnie 

Cennik

Zabieg Dr Cyj                                                30 min    600 zł


Dermaheal HL                                               30 min    400 zł

Skontaktuj się z nami

PRZECIWWSKAZANIA

- ciąża i karmienie piersią,

- choroby autoimmunologiczne,

- niewyrównana cukrzyca, 

- choroby nowotworowe i okres do 5 lat po zakończeniu leczenia,

- przerwana ciągłość naskórka w obszarze zabiegowym,

- skłonność do keloidów, blizn przerostowych,

- epilepsja,

- hemofilia, problemy z krzepliwością krwi,

- antybiotykoterapia,

- gorączka i stany zapalne,

- infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze w obszarze zabiegowym.

Zamknij