Powiększanie ust kwasem hialuronowym


ZABIEGI Z ZAKRESU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W SAFARI 

Regularnie gościmy w Safari Massage and Wellness niezwykłą dr Kingę Sosnę- lekarza medycyny estetycznej. Dr Kinga poszerza naszą ofertę zabiegową m.in. o botoks, kwas hialuronowy, nici PDO czy Nucleofill Soft Eyes. Oprócz wspomnianych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej umówić się można również na konsultację, która pozwoli na dobór odpowiedniego zabiegu i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zatrzymajcie lub przywróćcie młodość w profesjonalnym stylu.


MODELOWANIE I POWIĘKSZANIE UST


Zbyt małe usta mogą niekorzystnie wpływać na ogólny wyraz twarzy. Usta wraz z oczami zawsze znajdują się w centrum uwagi, a ich wygląd jest istotny dla odbioru naszych emocji, nastroju, a nawet wieku i stanu zdrowia. Nieproporcjonalnie małe wargi w stosunku do innych elementów twarzy takich jak oczy, nos czy policzki, mogą sprawiać wrażenie zdenerwowania. Dzięki nowoczesnym zabiegom medycyny estetycznej, wykorzystującym preparaty na bazie kwasu hialuronowego, możliwe jest efektywne powiększanie i modelowanie ust. Te metody cieszą się rosnącą popularnością wśród pacjentów w różnym wieku, oferując naturalne efekty, brak działań niepożądanych, bezbolesność oraz minimalną inwazyjność.


Kwas hialuronowy idealnie nadaje się zarówno do subtelnej korekty, jak i do spektakularnego powiększenia ust, a także do ich nawilżenia, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta.


Zabieg powiększania ust trwa do 30 minut i jest wykonywany przez lekarza. Zabieg nie wymaga od pacjenta szczegółowego przygotowania się, natomiast ważne jest, abyś poinformowała / poinformował lekarza o lekach, które przyjmujesz.


POWIĘKSZANIE UST KROK PO KROKU

Podczas zabiegu powiększania ust, specjalista najpierw znieczula obszar warg, a następnie precyzyjnie aplikuje kwas hialuronowy, który natychmiastowo zwiększa objętość i poprawia kształt ust. Podczas jednej sesji nie wykorzystujemy więcej niż 1 m kwasu hialuronowego. Cały zabieg trwa około 30 minut i charakteryzuje się minimalną inwazyjnością oraz brakiem działań niepożądanych.POWIĘKSZANIE UST - CENNIK SAFARI


- MODELOWANIE I POWIĘKSZANIE UST 

- Kwas hialuronowy - 1200,00 zł

Cennik

Szczegółowy cennik zabiegów dostępny w opisie.

Skontaktuj się z nami

WYBRANE PRZECIWWSKAZANIA

- zaburzenia w połączeniach nerwowo-mięśniowych (miastenia gravis, miopatie),

- terapia aminoglikozydowa,

- podatność na przerost blizn,

- uczulenie na kwas hialuronowy,

- choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze w miejscu zabiegowym,

- naruszona ciągłość naskórka w miejscu zabiegowym,

- leczenie przeciwkrzepliwe, hemofilia,

- cukrzyca.

Zamknij