Rollshape


MODELOWANIE SYLWEKI

Przyjemny i skuteczny masaż odbywa się poprzez specjalnie wyprofilowane drewniane rolki, które obracają się w odpowiedni sposób. Długość, rodzaj i intensywność masażu można dowolnie regulować.

Rollshape to urządzenie, które zapewnia nie tylko przyjemność i relaks, ale także innego rodzaju korzyści. Zastosowane efekty pomagają pozbyć się cellulitu, ujędrnić ciało i wymodelować sylwetkę. Urządzenie dodatkowo stymuluje układ limfatyczny, jednocześnie usuwając toksyny z organizmu.


Dodatkowe funkcje w Rollshape:

- podczerwień IR -  przyspiesza procesy metaboliczne, rozszerza naczynia krwionośne, poprawia przepływ krwi, dotlenia tkanki

- ozonoterapia - ozon jest silnym naturalnym stymulantem bakteriobójczym i grzybobójczym. Ma również właściwości utleniające. Mieszanka tego pierwiastka z tlenem to skuteczna broń w walce ze szkodliwymi mikroorganizmami. Ozonoterapię stosuje się w przypadku infekcji bakteryjnych, dodatkowo pobudza układ krwionośny, poprawiając metabolizm komórkowy

- jonizacja - polega na wzbogaceniu powietrza prozdrowotnymi jonami, co ma bezpośredni wpływ na ogólną poprawę stanu psychofizycznego. Środowisko, w którym funkcjonujemy jest pełne jonów dodatnich (generowanych np. przez sprzęt elektroniczny), które negatywnie wpływają na nasz organizm. Omawiana funkcja skutecznie je eliminuje, zmniejszając uczucie senności i zmęczenia, a także generując porcję dodatkowej energii.

Rollshape posiada cztery predefiniowane programy treningowe oraz program manualny, w którym wszystkie parametry, w tym długość treningu, ustawia sam użytkownik.


Sprawdź także: INFRASHAPE

Cennik

1 zabieg                                                         25 min    35 zł


5 zabiegów                                                    25 min    150 zł


10 zabiegów                                                  25 min    250 zł

Skontaktuj się z nami

WYBRANE PRZECIWWSKAZANIA

- przerwana ciągłość naskórka w obszarze zabiegowym,

- epilepsja,

- antybiotykoterapia,

- gorączka i stany zapalne,

- infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze w obszarze zabiegowym.

Zamknij