EMS Body


MODELOWANIE SYLWETKI

Nieinwazyjny system do rzeźbienia i budowy mięśni, modelowania sylwetki, liftingu pośladków. EMS BODY to rozbudowa mięśni i kształtowanie sylwetki bez skalpela! Ta maszyna jako pierwsza na świecie jednocześnie buduje i rzeźbi mięśnie. Nad zwiększaniem mięśni pracuje zaawansowana technologia elektromagnetyczna. Jedna sesja trwa 25 minut.


EMS Body działa tylko na nerw ruchowy, nie oddziałując na nerw czuciowy – nie wywołując bólu. Nerwy czuciowe nie są w stanie wykryć tak krótkiego impulsu, dlatego zabieg jest przyjemny, brak po nim zakwasów. Nie wymaga rekonwalescencji. Jedyne co pacjent odczuwa to lekkie zmęczenie.


Podczas 25 minutowego zabiegu (w zależności od partii ciała) generowane jest 20000-22000 hiperskurczów. Oferowanej przez nas innowacyjnej technologii nie da się zastąpić żadną inną formą stymulacji mięśni. Nie możliwe jest wykonanie 20 tyś. brzuszków, czy 20 tyś przysiadów w zaledwie w 25 min. Zabieg zdecydowanie prowadzi do wzrostu i zagęszczenia mięśni, ich rozbudowy oraz doprowadza do rozpadu komórek tłuszczowych tzw. apoptozy adipocytów (nie jest to jednak główny efekt zabiegu).


Zabiegi EMS Body przeznaczone są dla osób rozpoczynających treningi, nielubiących ćwiczyć, ale też dla kulturystów i ludzi fitness. Stworzone dla osób ceniących zdrowy styl życia – są naturalne i bezinwazyjne. Idealne dla uprawiających sport, jak i dla osób marzących o zgrabnej wysportowanej sylwetce bez wysiłku.


Sprawdź także: EMS Poduszka Kegel Muscles


JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Do wybranego obszaru ciała przymocowuje się za pomocą specjalnych pasów głowice urządzenia. W przypadku zabiegu na pośladki pacjent leży na brzuchu, a głowice przyłożone są po jednej do każdego z pośladków. W przypadku terapii na brzuch, pacjent leży na plecach, a w zależności od wielkości obszaru zabiegowego przymocowany jest do niego jeden lub dwa aplikatory.


Czas trwania zabiegu: 25 min


Zalecana seria: 8-12 zabiegów


Częstotliwość zabiegów: 2-3 razy w tygodniu, następnie 1 zabieg przypominający raz na miesiąc


Zalecenia po zabiegu: dieta niskotłuszczowa, picie ok. 2l wody dziennie


Sprawdź inne zabiegi na ciało

Cennik

1 partia                                                          25 min    150 zł


2 partie                                                          50 min    175 zł


3 partie                                                          75 min    220 zł


4 partie                                                          100 min  250 zł

Skontaktuj się z nami

PRZECIWWSKAZANIA

- kobiety w ciąży i okresie połogu (do 2-3 miesięcy po porodzie)

- metalowe implanty w obszarze zabiegowym

- rozrusznik serca i inne wszepione urządzenia elektryczne

- wkładka domaciczna miedziana

- nowotwory

- gorączka

- ostre zakażenia bakteryjne i wirusowe

- przepuklina pachwinowa lub ściany jamy brzusznej

Zamknij