Wolumetria twarzy


WOLUMETRIA TWARZY KWASEM HIALURONOWYM


Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym to innowacyjny, nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, który nie wymaga użycia skalpela. Celem tego zabiegu jest przywrócenie twarzy młodzieńczego wyglądu poprzez modelowanie i wypełnianie obszarów, które z biegiem lat utraciły swoją elastyczność i jędrność. Do tego procesu najczęściej wykorzystuje się kwas hialuronowy, który jest znany ze swoich właściwości nawilżających i odmładzających. Zabieg ten charakteryzuje się brakiem bólu, a jego efekty, takie jak wyraźne odmłodzenie, zmniejszenie zmarszczek, poprawienie wyglądu twarzy oraz jej konturów, są widoczne niemalże od razu.


W miarę upływu czasu skóra traci swój młodzieńczy blask, koloryt oraz elastyczność, pojawiają się zmarszczki. Około czterdziestego roku życia na twarzy zaczynają zanikać poduszeczki tłuszczowe, a zmiany w strukturze kostnej wokół żuchwy prowadzą do zmiany kształtu twarzy. Wolumetria pozwala skutecznie przywrócić prawidłowy owal twarzy, stanowiąc alternatywę dla bardziej inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Zabieg ten pomaga w modelowaniu twarzy, przywraca utracony owal, poprawia objętość, redukuje zmarszczki i bruzdy, a także ujędrnia skórę. Efektem jest młodsza, zdrowsza i pełna blasku twarz.


JAK WYGLĄDA ZABIEG WOLUMETRII?


Zanim rozpocznie się zabieg wolumetrii, przeprowadzana jest dokładna ocena proporcji twarzy. Następnie wprowadza się wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego za pomocą bardzo cienkiej igły. Kwas hialuronowy zawarty w preparacie wygładza zmarszczki, unosi owal twarzy oraz nawilża skórę. Aby zagwarantować precyzyjne rozprowadzenie preparatu, lekarz wykonuje delikatny masaż.


Zabieg wolumetrii jest praktycznie bezbolesny. W przypadku pacjentów o niskim progu bólu możliwe jest zastosowanie znieczulenia miejscowego, jednak zazwyczaj nie jest to konieczne. Cały zabieg trwa około 20 minut, a jego efekty utrzymują się od 12 do 18 miesięcy. Wolumetria nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań przed zabiegiem ani okresu rekonwalescencji.


Sprawdź także: Powiększanie ust


ZAREZERWUJ WIZYTĘ


Tel. kontaktowy: 792 625 809    


E-mail: info@safari-wellness.plWOLUMETRIA TWARZY - CENNIK


- WOLUMETRIA KWASEM HIALURONOWYM

- kwas hialuronowy - 1 ml - 1200,00 zł

- kwas hialuronowy - 2 ml - 2000,00 zł

- kwas hialuronowy - 3 ml - 3000,00 zł

- kwas hialuronowy - broda - 1000,00 zł

- kwas hialuronowy - policzki - 1200,00 zł

- kwas hialuronowy - skronie - 1200,00 zł

- kwas hialuronowy - żuchwa damska - 3000,00 zł

- kwas hialuronowy - żuchwa męska- 6000,00 zł

Cennik

Szczegółowy cennik zabiegów dostępny w opisie


Skontaktuj się z nami

WYBRANE PRZECIWWSKAZANIA

- zaburzenia w połączeniach nerwowo-mięśniowych (miastenia gravis, miopatie),

- terapia aminoglikozydowa,

- podatność na przerost blizn,

- uczulenie na kwas hialuronowy,

- choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze w miejscu zabiegowym,

- naruszona ciągłość naskórka w miejscu zabiegowym,

- leczenie przeciwkrzepliwe, hemofilia,

- cukrzyca.

Zamknij